Android Twitter uygulaması güncellendi ve 4.1.3 numaralı sürüme ulaştı. Bu sürümde daha iyi bir Twitter deneyimin yaşanması adına kayda değer yeniliklerin ve iyileştirmelerin yapıldığını gözlemlemek mümkün.

İlk yeniliğin Tweet detayları konusunda yapılan geliştirme çalışması olduğunu söyleyebiliriz. Bu yenilikle birlikte Tweet detayları görünümde daha iyi bir sunum gerçekleşiyor ve bu da paylaşım konusunda olumlu bir etki yaratıyor.

Twitter Android uygulamasına eklenen yeni bir yanıt verme iyileştirmesi ile var olan sohbetlere müdahil olmak daha kolay.

Yine bu güncelleme ile birlikte ifade edilen bir özel mesaj ya da diğer adıyla direkt mesajı Tweet olarak yayınlamak paylaş tuşu üzerinden hızlı bir şekilde gerçekleşebiliyor.

Android için Twitter indir

[appbox googleplay com.twitter.android]

Kaynak : Mobil136 YORUMLAR

  1. isveçe geldim ve twitter android uygulaması patladı! hadi viber whatsapp vb patlasa eyvallah ama twitter uygulamasının patlaması ne aq

  2. Bu denemeleri yaparken gördüm ki twitter mobil site ve android uygulaması üzerinden hesabımızı tam yönetemiyoruz. Hatta çok eksiklikler var

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz