Twitter Android ve iOS uygulamaları güncellendi. Android için 4.1.4 numaralı, iOS için de 5.9 numaralı güncelleme sonrasında özelikle de güvenlik konusunda son derece önemli yenilikler geldi.

Twitter tarafından yapılan açıklama ile de doğrulanan yenilikler özellikle de kurumsal hesap yönetimlerinde hayati bir rol oynayacaktır.

 

Twitter Android ve iPhone – iPad Güncellemesi Neler İçeriyor?

Bu güncellemeyi mobil cihazlarına indiren kullanıcılar dilerlerse hesaplarına giriş yaparken iki adımlı doğrulama yaparak güvenliklerini üst seviyeye çıkarabilecekler. Şöyle ki, akıllı telefon ya da tablet üzerinden Twitter’a giriş yaptıktan sonra güvenlik bölümüne ulaşarak kullandığınız mobil cihazı yetkili olarak atıyorsunuz. Size bir kod veriliyor. Tarayıcı üzerinden giriş yaparken bu yetkili mobil cihazın yanınızda olması gerekiyor. Yanınızda değilse size verilen kodu kullanarak da giriş yapabiliyorsunuz.

twitter android ve iphone 2 adimli dogrulama

Diğer bir yenilik de arama sonuçlarına yönelik. Özellikle fotoğraf ve görsel paylaşımlarının gittikçe artması neticesinde Twitter’ın bu içerikleri sunması konusunda bazı iyileştirmeler yapması gerekiyordu. Söz konusu iyileştirmeler gerçekleşti ve bu güncelleme ile Android ve iPhone – iPad cihazlara da ulaştı. Arama yaptıktan sonra çıkan sonuçlardaki fotoğrafları galeri formatında görmek mümkün kılındı.

Tüm bunların yanı sıra kullanıcılar tarafından bildirilen ve uygulamayı hazırlayan mühendislerin hâlihazırda keşfettikleri hatalar ve eksiklikler giderildi.

[highlight]Android akıllı telefon ve tablet PC için Twitter uygulaması indir.[/highlight]

[appbox googleplay com.twitter.android]

[highlight]iPhone ve iPad için Twitter uygulaması indir.[/highlight]

[appbox appstore id333903271]

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz