Popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan Twitter, iOS için yeni yayınladığı 8.1.5 güncellemesi ile ana sayfada yer alan otomatik yenileme hatasını düzeltti. Bu hata Tweet akışının rastgele yenilenmesine sebep oluyor. iPhone kullanıcıları tarafından Twitter’a son güncelleme gelmesinin ardından hatalı otomatik yenilenme özelliği şikayet edildi. Twitter kullanıcıları tarafından bu durum sinir bozucu hale geldi.

Twitter sorunun farkında olduğunu belirtti ve yeni güncelleme ile hata düzeltmesi gerçekleşti. Twitter uygulamasında yeni tweetlerin üst kısma çıkarak otomatik yenileme işlevselliği sorunsuz bir şekilde devam etmesi bekleniliyor. iOS kullanıcıları, Twitter ana sayfasının otomatik olarak rastgele yenilendiği zaman sinir bozucu bir durum oluşuyordu ve bu durumla alakalı birçok şikayet geliyordu. Twitter, iOS uygulamasında olan sorunu sonunda 8.1.5 sürümü ile düzelttiğini ve otomatik kaydırma hatası için bir düzeltme yayınladı.

Ayrıca ‘Sorun üzerinde çalışırken sabrettiğiniz için teşekkür ederiz. Lütfen iOS uygulamanızı 8.1.5 sürümüne güncelleyin.’ şeklinde mesajı kullanıcılarına iletti. iOS için gelen Twitter güncellemesini App Store üzerinden indirebilirsiniz. Otomatik yenileme hatasından etkilenmemeniz için uygulamayı kısa sürede güncellemenizi öneririz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz