Twitter ve Instagram hatta Youtube gibi bir çok platformda kişilerin ünlü olması için kendi profillerini mükemmel etmesi gerekiyor. Twitter’da itibarınızı arttıracak ve sizle iletişim kuracak bir çok işlem mümkündür. İşte detaylar…

Sizin Twitter hesabını öne çıkarma isteğimiz varsa sizlere bahsedeceğiz yöntemleri dikkatle uygulayın.

Sizi tanımlayacak kelimeleri seçin!

Sizi aslında en iyi olarak yansıtan üç kelime belirleyin ve seçin. Sınırlı konuya odaklanmanızı kolaylaştıracaktır. Bunlara değinecek olursak eğer, motivasyon ve verimlilik kavramları olabilir.

Paylaşımlarını belirli bir programa uyarak yapın.

Paylaşım yaparken mutlaka çok etkileşim aldığınız saatlerde yapın. Bu akşam 21:00’da olabilir, öğlen 14:00’da olabilir. Kullanıcılar Twitter’da her gün onlarca insanı takip etmeye başlıyor. Bu onlarca insandan birisi olmanız, şahsın zaman akışına daima düşeceğiniz anlamına gelmiyor. Onca içerik içerisinde kaybolmamanız mümkün bile değil.

Paylaşımlarınızı daha fazla kişiselleştirme sunun.

Paylaşım yaparken çok daha fazla kişiselleştirme sunmanız gerekiyor. Tweetlerinizi okuyan kişilerin size ait olduğunu öğrenmeli. Farklı bir şeyler katın kendinizden.

Özgün olduğunuzu hissettirin!

Hashtaglerde gündeme ayak uydurun. Paylaşım yaparken sizden esinlensinler. Siz onların lideri olarak hareket edin. Eğer sizi özgün hissetmezlerse sizi sevmezler.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz