Twitter uygulaması diğer sosyal medya uygulamaları gibi kendini geliştirmeye devam ediyor. Uygulamalar farklı özellikler ekleyerek daha fazla kullanıcıya hitap etmek istiyor. Twitter tarafından şimdi ise ücretli abonelik sistemi ortaya atıldı. İddia edilene göre Twitter bu projenin üzerinde çalışmalarını yürütüyor. Ayrıca ücretli Twitter abonelik sistemi için iş ilanı açıldı.

Twitter tarafından yayınlanan iş ilanı ile beraber üyelik sistemi ile ilgili beklentiler tekrar gündeme oturdu. Twitter, yeni abonelik platformu için iş ilanı güncellemesinde bulundu. Sadece iş ilanı değil, daha önce CEO tarafından yapılan açıklama ile alakalı olabilir. Daha önceden Twitter CEO’su Jack Dorsey, bu senenin sonunda kullanıcıların farklı yaklaşımlarını deneyeceklerini belirtmişti. Hatta yeni bir gelir modelinin reklam platformu ile beraber tamamlayıcı rol üstlenmesi istedikleri de paylaşıldı.

Şimdi ise tekrar açılan iş ilanı ile yeniden ücretli Twitter abonelik sistemi beklentileri gerçekleşti. Bu konu hakkında iddia edilenler şu an için net değil. Reklamsız bir kullanım şekli için YouTube benzeri üyelik sisteminin oluşturabileceği de düşünceler arasında yerini alıyor. Bu konu hakkında gelen detayları ilerleyen günlerde sizlerle paylaşacağız.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz