A Twitter logo is seen on a computer screen on November 20, 2017. (Photo by Jaap Arriens/NurPhoto via Getty Images)

Twitter toplu tweet silme işlemini bu yazımızda sizlerle paylaşacağız. Popüler sosyal medya uygulamaları arasında yerini alan Twitter, dünya üzerinde milyonlarca kayıtlı kullanıcıya sahip. Twitter uygulaması oldukça beğeniliyor ama uygulama kullanıcılara hala farklı özellik sunmuyor. Toplu tweet silme işlemi de bunlardan biri. Twitter tarafından bu özelliğin neden kullanıcılara sağlanmadığı ise bilinmiyor.

Twitter bazı konularda kullanıcıların ihtiyaç duydukları fonksiyonu sağlamıyor. Twitter tarafından bu özelliğin sunulmaması kullanıcılar tarafından şikayeti arttırıyor. Fakat teknoloji gün geçtikçe ilerliyor ve yazılımsal olarak her şeye çözüm üretiliyor. Bu konuya da yazılımsal bir çözüm geldi. Geliştirici bazı uygulamalar sayesinde Twitter’ın bu özelliğini kullanabilirsiniz.

Yazılımcılar tarafından gelişen bu uygulama sayesinde Twitter üzerinden tweetleri kolay bir şekilde silebiliyorsunuz. Bahsettiğimiz bu işleme internet üzerinden erişim sağlanabiliyor. Uygulama sayesinde Twitter hesabınızla etkileşime geçerek uygulayacağınız adımlar sayesinde tweetleri toplu bir şekilde silebilirsiniz. Bu işlemi uygulayacağınız web sitesinin adresi ise ‘https://www.tweetdelete.net/’ yan kısımda yer aldığı gibidir.

Bu uygulama güvenlik sertifikasına sahiptir ve bu uygulama yüzünden bir sıkıntı yaşamazsınız. Dünya genelinde birçok Twitter kullanıcısı tarafından bu özellik kullanılmaktadır. Güvenliğiniz için gerekli işlemleri yaptıktan daha sonra bazı Twitter izinlerini kaldırmanız gerektiğini de belirtelim. Karşınıza çıkacak alanda yer alan resimde uygulamayı kullanmak için gerekli olan kullanım şartlarını onaylamanız gerekiyor. Bu yazımızda toplu tweet silme işlemi konusunda yardımcı olduk. Merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz