Koronavirüs’den dolayı herkes evinde otururken bu durumu bir nevi güzelleştirmek adına kampanya başlatan firmaların arasına Ubisoft da yerleşti. Firma belli bir süre ücretsiz oyun ile ciddi indirimler yapacağını duyurdu.

Koronavirüs salgınından dolayı milletçe evimizde kalmamız gerektiğini belirtirken, planlar arasında bazı hizmetlerin ücretsiz sunulması oldukça güzel bir deneyim oldu. Ubisoft ise benzer olarak hem fayda sunmak hemde kendi reklamını yapmak için oyuncuların da gönlünü almak adına bazı oyunları ücretsiz olarak sunmaya başladı.

Bir ay kadar sürecek bu güzel ücretsiz oyunlar deneme sürümleri, indirimler ve diğer teklifler olarak karşımıza çıkacak. İlk olarak Rayman Legens PC oyunu ücretsiz olarak gelecek. Bugünden itibaren 3 Nisan’a dek ücretsiz kalacak oyunların eskimiş olanları da içeride yer alıyor.

Ubisoft’un sayfasında yer alan oyunların arasında popüler olmayanların da ücretsiz olarak yer aldığını görüyoruz. Ubisoft’un koronavirüsden dolayı kendi kampanyasını yürüttüğünü fark ettiğimizi belirtelim.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz