Ubisoft, resmi Twitter hesabında Far Cry 6 devamı için 11 saniyelik bir teaser yayını paylaştı. Ana antagonistin rolü Breaking Bad ve Mandalorets serisi ile bilinen Giancarlo Esposito’ya gitti. Yayınlanan hikayede devletin eski ihtişamı geri yüklemeye çalışılıyor. Erken sızdırılması sonucu ortaya çıkan bilgide Esposito’nun bir oğlu olacak. Genç Vaas olan Diego Far Cry 3’ün ana antagonisti.

Ortaya çıkan bilgilere göre kahramanın adı ise Dani Rojas. Yayınlanacak yeni bölümde yara adasının başkenti Esperanza’nun bir kentinde gerçekleşecek. Geliştiriciler tarafından da Far Cry 6 kartının franchise tarihte en büyük kart olacağı bilgisi verildi. Far Cry 6, PS Store’da yanmaya başardı. Sony sayfası bunu hemen sildi ve mağazadan alınan bilgiye göre prömiyeri 18 Şubat 2021’de yayınlanacak.

Uplay şirket mağazasında , Ubisoft Forward arifesinde bir satış başladı . Etkinliğin ön şovu 12 Temmuz’da Moskova saatiyle 21:00’da başlayacak. Gelen detayları ilerleyen günlerde sizlerle paylaşacağız. Bu konu hakkında sizin düşünceleriniz nelerdir? Gelecek olan Ubisoft  Far Cry 6 üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz