Üç Arka Kameralı Samsung Galaxy A7 (2018) ile Tanışın

Amiral gemi modellerinin yanı sıra daha farklı seviyelerde akıllı telefonlar da üreten Samsung, şimdilerde üç arka kameralı bir model üzerinde çalışıyor. Sızan bilgilere göre Samsung Galaxy A7 (2018), gelişmiş teknik özelliklerin yanı sıra üst düzey bir kamera sistemiyle donatılmış olacak.

Samsung Galaxy A7 (2018) Tasarımı

Sızan bilgiler, Galaxy A7 2018 için oldukça sınırlı bir şekilde bilgi sahibi olmamızı sağlıyor. Buna göre yeni A7 modelinin çerçeveleri metalden oluşacak. Bunun yanı sıra arka kısmı cam malzemeden üretilen modelin A8 ile benzerlik gösterdiği söylenebilir. Ön yüzünün büyük çoğunluğu ekrana ayrılan model, böylelikle geniş bir kullanım alanı yaratıyor.

Bilindiği üzere Huawei P20 Pro, beraberinde üç arka kamera ile geliyor. Bu sayede dünya genelinde büyük bir sükse yapan model, genel çaplı bir popülerlik kazandı. Üçlü arka kamera sistemi bu kez Samsung tarafından bir akıllı telefona entegre edilecek. Bu sayede mükemmel kalitede fotoğraf ve video çekmek mümkün olacak.

Samsung Galaxy A7 (2018) Çıkış Tarihi

Ortaya çıkan sızıntılar ne yazık ki kamera ve tasarım ile sınırlı kalıyor. Bunların haricinde Galaxy A7 2018 çıkış tarihi ve fiyat gibi bilgiler ne yazık ki bilinmiyor. Ayrıca sızıntılara kuşku ile yaklaşıldığını da söylemekte fayda var. Zira Samsung’un üçlü arka kamera yeniliğini Galaxy S10’da kullanmayıp orta – üst segment bir cihazda bu sisteme yer vermesi kafaları karıştırıyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz