Mozilla Firefox ücretli sürümünün ne zaman yayınlanacağı artık netleşti. Konu hakkında şirketin CEO’su net bir açıklama yaptı.

Yeni sürüm ile beraber ücretli olacak olan Firefox’un yeni özellikleri de dikkat çekiyor. İşte ücretli Firefox özellikleri ve detayları…

Ücretli Firefox ne zaman?

Mozilla’nın artık ücretli bir döneme geçeceğini hepimiz biliyoruz. Ekim ayı ise ilk işaret oldu. Mozilla’nın CEO’su bir açıklama yaparak yeni sürümde VPN ile beraber güvenli bulut hizmetinin olacağını ve Ekim ayı içerisinde geleceğini belirtti. Şirketin daha önceden ise ProtonVPN ortaklığını biliyoruz. Böylelikle kullanıcılar 10 dolar bir ücret ödeyip VPN kullanabiliyordu. Ücretli olan Firefox ile beraber bu hizmetinde beraber geleceği biliniyor. Abone olanlara VPN ücretsiz geliyor.

Beard ücretsiz Firefox için ayrıca bir açıklama yer alıyor. Açıklamalara göre hazırda olan özellikler için ücretlendirme planda yer almayacak. Abonelik ücretini ödeyenlerin ise premium kullanıcı olacakları belirtildi.

Firefox’un ücretli sürümü için henüz ne kadar olacağı belirtilmedi. Ancak aylık kampanyalı fiyatlar ile ilk başlarda geleceği kesin.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz