Call of Duty: Modern Warfare (2020) çatısı altında yer alan Battle Royale modu sizlerinde bildiği gibi bugün paylaşıldı. Klasik deneyimi Call of Dutty ile birleştiren bu yeni mod ücretsiz olarak geliyor. Peki Warzone nasıl indirilir.?

Detaylara baktığımızda Warzone, Call of Duty: Modern Warfare sahipleri için bugün yayınlandı. Kullanıcılar ücretsiz sürüm için 80-100 GB alan açması gerekiyor. Bu mod kendi içerisinde de ikiye ayrılmakta. Birincisi tek harita üzerinde yüz elli oyuncuya dek destek sunan Battle Royale oluyor.

Ücretsiz Call of Duty battle royale indirme işlemi

Call of Duty: Modern Warfare (2020) satın almış olan kullanıcılar gelen küçük güncelleme ile ana menüde Warzone hakkında tüm detayları görebilecek. Denemek isteyenler ise Warzone yazısına tıklayarak indirmeyi başlatabiliyor. Unutmayın 100 GB alana ihtiyacınız var.

Daha önceden satın almayanlar ise ücretsiz olarak bu modu alabilecekler. Bunun için ise konsol kullanıcılarının mağazalara bakmaları gerekiyor. Xbox Live Store ya da PlayStation Store‘a giriş yapan kullanıcılar, burada Warzone araması yaparak, modu indirmeye başlayabilecekler. Böylece PS4 ve Xbox One üzerine ücretsiz Call of Duty battle royale modu Warzone indirebilirsiniz.

PC için ücretsiz Call of Duty battle royale Warzone İndirme

PC kullanıcıları ise değişik bir işlem yapmaları gerekiyor. İlk önce Battle.net uygulamasını indirin. Daha sonra uygulamayı kurun ve giriş yapın. Hesabınız yoksa kayıt olun. Ardından Sağ kısımda Warzene moduna basın ve indirin. İndirme bitince otomatik açılacaktır.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz