E ticaret kavramı hayatımızın bir parçası olduğu günden bu yana web sitesi oluşturmak ciddi anlamda sıkıntılı bir işti. İşletmelerin tam anlamıyla bunun için vakti bile olmayabiliyordu. Küçük işletmelerin kısıtlı bütçelerinden dolayı online mağazalardan bile geri kaldıkları görülüyordu. Ancak tüm işlemin artık çok basit olduğunu belirtelim.

Tüm bu seçeneklerin arasından sizler için en iyi özelliklere sahip olanları bulmak elbette zor bir işlem olacaktır. Bizler ise size bu yazımızda ücretsiz e-ticaret sitesi oluşturmanız için 2020’de ücretsiz e-ticaret platformlarını listeledik.

1. WooCommerce

WooCommerce aslında dünyanın en büyük ve güvenilen e-ticaret platformu oluyor. WooCommerce açıkçası WordPress için gelen bir eklentidir. WordPress olmadığı zaman WooCommerce eklentisi bir işe yaramayacaktır.

2. Constant Contact

Constant Contact ödeme yapmadan online bir mağaza oluşturmanıza olanak sağlayan ücretsiz bir hizmettir. WooCommerce’ın aksine bir ödeme zorunluluğunuz bulunmuyor. Bu platform aslında profesyonellerin yerine bu işe yeni başlayanların kullanabileceği bir uygulamadır.

3. BigCommerce

BigCommerce, e ticaret web sitesi oluşturmak isteyenlerin en güzel şekilde kullanabileceği bir platform olarak karşımıza çıkıyor. BigCommerce ile kullanabileceğiniz WordPress web siteniz varsa eğer BigCommerce2ın WordPress eklentisini kullanarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

4. Shopify

Shopify ise sizlere 14 günlük bir deneme imkanı sunuyor. BigCommerce’ın deneme sürümünde yer aldığı gibi kredi kartı gibi bilgiler istenebilir.

5. Weebly

Weebly ise Shopify ile WooCommerce’ye göre pek fazla tanınmamış olsa bile kullanıcıların test etmesi için ücretsiz deneme sürümü sunuyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz