PowerPoint’in yalnızca Office 365 aboneleri için ayrılması gerekmez. Yazılıma erişmenin çeşitli yollarını araştırıyoruz.

Microsoft PowerPoint 30 yıldan uzun bir süredir sunum yazılımında lider konumdadır.

Son derece başarılı Microsoft Office üretkenlik paketinin önemli bir bileşeni, fikirlerin hayata geçirilmesine yardımcı olmak için son derece değerli bir araç haline geldi. Ancak, Office 365 aboneliğinin tüm zilleri ve ıslıkları sizin için uygun olmayabilir. Bu makalede, Microsoft PowerPoint’in tamamen yasal ve ücretsiz olarak nasıl kullanılacağını göstereceğiz.

Size Microsoft PowerPoint’e nasıl ücretsiz ulaşacağınızı göstereceğiz ve ihtiyacınız olan tek şey ücretsiz bir Microsoft hesabı. Bu, Excel’e erişmenin mükemmel bir meşru yoludur, Microsoft sadece masaüstü sürümü için ödeme yapmanızı istedikleri için oldukça sessizdir.

Çevrimdışıyken bilgisayarınızda kullanmak için Microsoft Office satın almak isterseniz, buradaki satın alma kılavuzumuza göz atın .

Seçenek 1 – Web Sürümü

Microsoft PowerPoint’e ve diğer temel Office programlarına erişmek web üzerinden ücretsizdir ve ihtiyacınız olan tek şey bir Microsoft hesabıdır. Başının üzerinde Office.com ve bir hesap oluşturun ya birine zaten emin açın.

Office.com adresinden Microsoft hesabınıza giriş yaptıktan sonra kendinizi bu ekranla sunulmuş bulacaksınız:

Ücretsiz PowerPoint

Burada, Excel, Word ve PowerPoint’ten Outlook ve Skype’a kadar her şeyi kullanmak istediğiniz Uygulamayı seçebilirsiniz. Bunların hepsi ‘Web Uygulamaları’dır, yani bilgisayarınızda yüklü olmak yerine çevrimiçi kullandığınız uygulamalardır. Burada bir dosya üzerinde çalıştığınızda, dosya Microsoft’un bulut depolama hizmeti OneDrive’a kaydedilir.

Aslında, ücretsiz Google Dokümanlar, E-Tablolar ve Slaytlar yazılımı ve Google Drive ile entegrasyonu, Microsoft’un kullanıcılardan ödeme yapmasını istemesini zorlaştırdığı için Google’ın bu yazılımın web uygulaması formunda olması için teşekkür etmesini sağlayın.

Bu ikisi arasında belirleyici bir faktör değilse, en iyi bulut depolama hizmetleri kılavuzumuza göz atın .

PowerPoint’in web sürümü, yazılımın daha soyulmuş bir sürümüdür, bu nedenle Google Dokümanlar ile karşılaştırma, tam masaüstü programından daha mantıklıdır. Bununla birlikte, her iki hizmet de normal bir kullanıcının aradığı her şeyi sağlamalıdır.

Burada Windows için en iyi ücretsiz yazılıma bir göz attığınızdan emin olun .

Seçenek 2 – Mobil cihazlarda kullanım

 

Belki de Google’a yanıt olarak, Microsoft’un Office mobil uygulamaları tamamen ücretsizdir ve modern mobil cihazlarda kullanılabilir. Android ve iOS için Microsoft PowerPoint uygulamasını indirebilirsiniz . Microsoft, Office 365 aboneliği için bazı premium özellikleri anlaşılır bir şekilde ayırırken, mobil uygulamalar hala üstün yeteneklidir ve hareket halindeyken bir miktar verimlilik arıyorsanız mükemmel bir seçenektir.

Seçenek 3 – Tam sürümü edinin

Tabii ki, yalnızca tam teşekküllü PowerPoint sürümü yapacaksa, Office 365’e abone olmanız gerekir. Adobe gibi Microsoft da, yazılımlarına doğrudan satın almak yerine yazılımlarına erişmek için düzenli bir ücret ödemeyi tercih eder.

Artı tarafta, bu size büyük bir yıllık sürümden daha güvenli olmasını sağlayacak düzenli güncellemeler sağlar.

Abonelikler ayda 5,99 $ veya yılda 59,99 $’den başlar .

Bir kerelik satın alma yanında size PowerPoint alacak Microsoft Word ve Excel için £ 119,99 ancak onedrive veya Skype, genellikle standart olarak dahil hizmetleri olmadan olacaktır.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz