15 Ocak 2019’dan sonra mobil internet paylaşımı ücretsiz olunca, kullanıcılar ek bir ücret ödemeden paylaşım yapmak mümkün mü? Sorusunu sormaya başladı. Bizlerde sizlerin sorusuna cevap vermek için ücretsiz mobil internet paylaşım yönteminden bahsedeceğiz.

Ücretsiz mobil internet paylaşımı nasıl yapılır?

İlk olarak Android bir telefon kullanıyor olmanız gerekiyor. Bu telefon üzerinden Google Play Store’a girin ve EaysTether uygulamasını indirin. Lite sürümü ücretsiz olduğu için Lite indirin.

  • Şimdi ise Eğer seçili değilse, Bluetooth aktif edin.
  • Daha sonra Setup Wizard sekmesine dokunun
  • Bu kısımda Windows Setup kısmına gelin ve driver dosyalarını indirin yada PC’ye kopyalayın. Ancak isterseniz verilen bağlantı kullanarak direk PC üzerinden de indirme sağlayabilirsiniz. Ancak direk telefondan işlemi halletmeniz daha iyi olacaktır.
  • PC ile kurulum işlemini bitirin ve uygulama üzerinde tüm işlemleri sollandırın.
  • Ardından denetim merkezi kısmında yer alan EaysTether uygulamasına sağ tıklayın ve “Bluetooth: All Paired Devices” seçeneğine dokunun. Bu kısımda bluetooth’u açık telefonunuz yer alacak. Bağlantıyı tamamlayın ve Bluetooth üzerinden ek bir ücret ödemeden internet bağlantısını aktif edebilirsiniz.

Turkcell’de zaten ücretsiz oldu!

Ancak şunu belirtelim Turkcell hızlı giriş ile beraber, internet paylaşımı ücretsiz olarak gerçekleşebiliyor. Bu yazımızdan Turkcell kullanıcıları detaylı bilgi sahibi olabilir

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz