İnsanlığın yakın tarihine baktığımızda, birçok kişiliğin çeşitli entelektüel alanlara yöneldiğini görüyoruz. Sanatın her yönünü ele almaya çalışan sanatçılar, eserleriyle gelecektekiler yaşadığı dönemlerin ışığını tutmuştur. Kimisi edebiyata, sinemaya yoğunlaşırken kimisi de dinlenildiğinde huzur ve keyif veren müziklere yoğunlaşmıştır. Enstrümanların ve vokallerin yarattığı ambiyans, müziğin tarzına göre dünya ülkelerinde popüler hale gelmiştir. Güncel imkanlara baktığımızda ise teknolojinin katkısı inanılmaz. Hem üretici hem de tüketici düzeyinde evrensel bir yapıyı gözlerimizin önüne serdi. Artık müzisyenler daha iyi ve güzel işleri piyasaya çıkarabilirken, dinleyiciler de her telden şarkıyı dinleme olanağına sahip. Kurulan platformlar sayesinde çok tanınmayan kişilere dahi keşfetme imkanımız var. Spotify ve Apple Music gibi uygulamalar ile telefonlarımıza indirebiliyoruz. Elbette farklı uygulamalardakine benzer biçimde belirli meblağları gözden çıkarmanız gerekiyor. Bazı yazılımlar aylık ücret talep etmekte bazıları değişik ücretlenmdirme metotlarını deniyor. Her şeye rağmen internetin artık tüm dünyada kullanıldığını göz önünde tuttuğumuz zaman büyük bir kitlenin ürünleri ücretsiz biçimde tüketmek istediğini de biliyoruz. Telif hakları ve benzeri durumları aşan kullanıcılar, filmlere, müziklere yasal olmayan yollardan ulaşıyor. Ancak üreticiler için para kazanırken dinleyicilerine de ücretsiz müzik sunma şansı tanınan platformlar da mevcut. Android tabanlı akıllı cihazlarınızda ücretsiz müzik indirme işlemini gerçekleştirebileceğiniz uygulamaları listeleyeceğiz.

3. parti programlar, bugün için başta akıllı telefonlar olmak üzere birçok cihazı işlevselleştiren yegane detay. Ürünleri satın alıp içerisine baktığımızda temel uygulamaları ve işlemleri yapabileceğimiz yazılımları görebilsek de üçüncü kişilerin ürettiği uygulamalardan yoksunuz. Sanal marketlerden edindiğimiz ürünleri yüklediğimizde ise istediğimiz neredeyse her şeyi yapabiliyoruz. Lakin bu konuda güvenliğinizi ve cihazınızın kullanım ömrünü de dikkate almanızı tavsiye ediyoruz. Halihazırda uygulama marketleri bir yazılımı rafa koymadan önce çeşitli güvenlik aşamalarından geçirse de tereddüt yaşadığıklarınızı indirmemenizde fayda var. Zira siber korsanlar, kendilerini kamufle edebilecek virüsleri yıllardır internet alemine salmaktalar. Firmaların resmi hesaplarından imzalarını taşıyan ürünleri tercih etmek her zaman kazandıracaktır. Özellikle konu Android olunca hareket alanının genişliği ve seçeneklerin bolluğu herkesi cezbediyor. Güvenliği de göz önünde tutarak hazırladığımız liste sayesinde Android telefonlarınızda ücretsiz bir şekilde müzik indirebileceksiniz. Normalde reklamlarını görebileceğiniz popüler Spotify, iTunes gibi platformlar az da olca ücret talep ediyorlar. Varlıklarını sürdürebilmek adına mantıklı gözüküyor ancak teknoloji çağının neredeyse en büyük tutkusu haline dönüşen ücret ödemeden tüketim felsefesi bu noktada da devreye giriyor.

Müzik ve Şarkıların Ücretsiz İndirildiği En İyi Android Uygulamaları

Doremi

Ücretsiz mp3 indirme konusunda nam salmış uygulamalardan birisi. Yükleme aşamasına geçmeden önce dinleme olanağı da veriyor.

MYT Material

MP3’ün yanı sıra videoları da indirebileceğinz platform. Ücretsiz müzik indirme hususunda güvenilirlik açısında da problem çıkartmaz.

SoundCloud

Alterantif türde iş yapan müzik icraatçılarını tanıyabileceğiniz SoundCloud, evrensel boyutta nam salmış durumda. Ücretsiz mobil versiyonu indirip rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz