Bugün sizlere fake yani sahte telefon numarası nasıl alınır? Bunu anlatacağız. Bu sahte telefon numaraları hepimizin bazı işlerine yaramakta. Örnek verecek olursak eğer, herhangi bir foruma kayıt olurken, telefon numarası yada Youtube için Gmail için telefon numarası istendiğinde bu sahte telefon numaraları kullanabiliriz.

Bunun için elbette bir platform bize destek veriyor. “https://www.receivesmsonline.net/” adresine üzerinden siteye giriş yapalım.

Bu kısımda 6 farklı telefon numarası karşınıza çıkacak. Ülkeleride görebileceksiniz. Buradaki numaralardan herhangi birini kullanacaksanız eğer, hemen ardından Read SMS kısmına tıklayın ve açılan pencereye kodlar gelecektir. Görüp kullanabilirsiniz.

Kaynak : Mobil134 YORUMLAR

  1. İyi günler İrem Hanım. WhatsApp sanal numara çok fazla aldığımdan tecrübelerimi sizinle paylaşmak istiyorum. Öncelikle uzun süre kullanmak istiyorsanız aşağıdaki 3 kurala uymanız gerekmekte.
    1-Toplu spam mesaj göndermeyin
    2-Grup kurmayın(Gruplara Üye Olabilirsiniz)
    3-Silmeyin
    Sanal Numaralarla ilgili edindiğim bir diğer ise tecrübe son 6 aydır ücretsiz sanal numara veren yerlerin artık çalışmadığı maalesef, ne ücretsiz dağıtım yapan siteler ne de text2now gibi uygulamalar artık çalışmıyor. Türkiye’de 3 tane hem fiyatı ekonomik (örneğin 2 TL) hem de çok hızlı numara doğrulama sitesi var. Bunlara bakmanızı zaman tasarrufu adına tavsiye ederim. Bu siteler sanalonay.com, mobilonay.net, telefononay.com . Hoşçakalın kolay gelsin Sitenizde Başarılar….

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz