SwiftKey klavye uygulaması ücretsiz olarak indirilebilir kılınmasıyla birlikte müthiş bir ilgi gördü ve kullanım artışı %54 oranında yükseldi. [highlight]SwiftKey Android Klavye Uygulaması Ücretsiz Oldu[/highlight] isimli haberimizle sizlere duyurduğumuz gelişme sonrasında Android akıllı telefon ve tablet kullanıcıları söz konusu Android klavye uygulaması için büyük bir talep ortaya koydular.

4 dolar gibi bir etiket fiyatıyla satıldığı Haziran ortalarına göre %54 oranında ilgi artışı sağlanan uygulama kullanıcıları, ücretsiz olduğu günden bu yana bir kısmı ücretsiz ve bir kısmı da “premium” olmak üzere 12 milyon tema indirdiler. Şirket yetkilileri söz konusu tarihten bu yanan herhangi bir radikal yenilik yapmamalarına karşına kullanıcıların bu denli yoğun ilgi göstermelerini ise uygulamanın halihazırda çok başarılı olduğu ve kişiselleştirmeye açık olması durumuna bağlıyorlar.

swiftkey

SwiftKey Android uygulaması söz konusu tarihten bu yanan Google Play mağazası üzerine en çok indirilen yapımlar arasında yer alıyor. Bununla birlikte iOS cephesinde de bu uygulamayı bir süre sonra görmemiz mümkün. Zira yeni işletim sistemiyle birlikte üçüncü parti klavye uygulamaları iPhone ve iPad için de kullanılabilir olacak.

Android için SwiftKey indir

[appbox googleplay com.touchtype.swiftkey]

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz