Uçuş sırasında Corona virüsü taşıdığını söyleyen bir yolcu, uçakta bulunan tüm yolcuları panik etti. Uçuşun ortasında uçak kalkış yaptığı piste geri döndü. İşte detaylar…

Şuan için gündeme oturan hastalık The Wuhan Corona virüsü, dünyanın tamamında 25 binden fazla kişide görüldü. Bu kişilerin 500’ü ise hayatını kaybetmiş durumda. Kalanları ise hastalıkla mücadele ediyor.

Toronto, Kanada’dan kalkan ve Montego Bay Jamaika’ya gidecek olan WestJet’in 2702 sefer sayılı uçağında bir yolcu aniden tüm yolcuları paniğe kaptırdı.

Corona Virüsü’ne sahip olduğunu ifade etti!

Uçuşun ortasında bir anda ayağa kalkıp Corona taşıyorum diyen Çin’li vatandaş kabin ekibi dahil tüm yolcuları panik ettirdi. Kalkış yapan uçak o sırada 1610 km uzakta Pearson Uluslararası Havalimanına inmeye karar aldı. Uçuşun geri kalanında ise göz altında tutulan James Potok‘ta bir virüs gözlemlenmedi.

Corona olmadığı tespit edilen vatandaş dava edildi. Mart ayında mahkemeye çıkacak. Konu hakkında bir açıklama yapan uçak firması WestJet: Kabin ekibinin doğru hareket ettiğini ve diğer yolculardan derhal izole ettiğini belirtti.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz