Uygun fiyat ve kompakt bir tasarım ile gelecek olan yeni iPhone modelinin önümüzde ay içerisinde seri üretime girmesi bekleniyor. Mart 2020’de satışa çıkacak olan telefonun 399 dolar olacağı belirtildi. İşte detaylar…

Kompakt bir tasarım ile gelen ekonomik ucuz iphone 9 yada iPhone SE 2 model içi nbir gelişme söz konusu. Son gelen haberlere göre akıllı telefonun kısa bir süre içerisinde seri üretime gireceği işaret edildi.

Apple‘ın Şubat ayında uygun fiyatlı iPhone modeli geleceğini söyleyen bir çok kaynak mevcut. Akıllı telefonun ise Mart ayında satışa çıkacağı ifade edildi.

Başlangıç fiyatı 399 dolar!

Cihazların Foxconn ve Pegatron ile Wistron şirketleri tarafından montajları yapılacak. Bu telefonların 2016’da gördüğümüz iPhone SE’dan yana ilk bütçe dostu telefon olacağını da belirtelim.

Ayrıca iPhone 9 yada iPhone SE 2 model telefonun 4.7 inç ekranı ve tek arka kamerası ile ekran izi okuyucusu olacağını belirtelim. İşlemci olarak A13 Bionic ve 3 GB RAM ile geliyor. 64 GB ise depolama alanı olurken fiyatı 399 dolardan başlayacak.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz