Ucuz iPhone projesi sonunda gerçekleşiyor. Zira son günlerde sızan bilgiler ve bu bilgilere okuduğunuz haberin devamında sunacağımız fotoğraflar ve video eklendi.

Birkaç yıldır dile getirilen ve Steve Jobs’ın yaşamını yitirmesiyle gerçekleşme süresi hızlanan ucuz iPhone düşüncesi bu yılsonuna kadar hayata geçeceğe benziyor. Son birkaç haftadır sızan bilgiler ve fotoğraflar söz konusu akıllı telefonun varlığını neredeyse doğrulayan türden.

Techdy isimli yabancı dilde yayın yapan bir teknoloji sitesi tarafından elde edilen ve sunulan fotoğraflar cihazın iPhone 5 gibi uzunlamasına bir dış yapıya sahip olacağını gösteriyor. Klasik iPhone’larda kullanılan alüminyum dış kasanın yerini sert plastik olarak da bilinen polikarbon kasanın alacağını da açık bir şekilde görebiliyoruz.

ucuz iphone

4 inçlik ekran boyutuna sahip olması beklenen cihazın teknik özellikleri konusunda da bazı sızan bilgiler söz konusu. Her ne kadar doğrudan bir model ve marka ismi geçmese de yonga setinin Android cihazlarda dört çekirdekli işlemcilerin sunduğu performansa yakın bir performans sergileyebilecek türden olacağı iddia ediliyor.

ucuz ve ekonomik iphone

Tabii ki bunu sağlayacak en önemli faktör yine işletim sistemiyle donanımın müthiş uyumu olacaktır.

ekonomik iphone

$199 etiket fiyatı civarlarında satışa çıkması beklenen ekonomik iPhone modelleri adeta tüm dünyanın merakla beklediği yeni nesil iPhone’lar olarak görünüyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz