Yeni Samsung Galaxy J1 isimli modelin özellikleri sızmaya devam ediyor. Bu kez Samsung akıllı telefonun fotoğrafı da ortaya çıktı.

Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan Federal İletişim Komisyonu (FCC), ilgili devlette satılacak iletişim araçlarının kontrolü yapan bir kurum. Kurumun bu seferki ziyaretçisi ise yakında tanıtılacak olan Samsung Galaxy J1.

S_Leak isimli mecranın Twitter hesabı üzerinden gerçekleşen paylaşımda yer alan yeni Samsung Galaxy J1 artık neredeyse kesinlik kazanmış bulunuyor. Üstelik telefonun yalnızca fotoğrafı değil, özellikleri ile ilgili de detaylı bilgiler paylaşıldı.

Samsung Galaxy J1 akilli telefon ozellikleri ve fotografi

Yeni Samsung Galaxy J1’in Özellikleri

Samsung Exynos 3475 SoC isimli yonga setini kullanacak olan akıllı telefonda dev şirket kendi yongasına yer vermiş bulunuyor. Ekran işlemcisi olarak Mali 720 tercih ediliyor. 4.5 inçlik ekran kullanılıyor ve ekran çözünürlüğü de 480×800 piksel değerlerinde. 1 GB RAM birimi bulunan telefon kutusundan Android 5.1.1 Lollipop işletim sistemiyle çıkarak kullanıcılarını selamlayacak. Android 6.0 Marshmallow güncellemesi alıp almayacağı kesin olarak bilinmemekle birlikte ilgili güncellemeyi edinmesi bekleniyor.

2016 yılının başlarında tanıtılması ve satışa çıkması öngörülen cihazın dahili depolama alanının 4 GB olması büyük bir soru işareti. Bu soru işaretinin yanında ise 5 MP değerindeki arka kamera ve 2 MP değerinde ön kamera büyük bir uyum içinde yerini alıyor. Ekonomik Samsung telefon olma özelliğini tamamen hissettirmesi beklenen Galaxy J1 için tahmin edilen satış fiyatı 100 doların altında.

Hedef: Ucuz Samsung Akıllı Telefon

Ucuz Samsung akıllı telefon şeklinde ifade edebileceğimiz bu yeni ürünün çıkış fiyatının 100 USD altı olacağı neredeyse kesin. Galaxy J1 Türkiye çıkış tarihi yine 2016 yılı olarak beklenirken, Türkiye fiyatı için de 400 TL gibi bir tahmin yürütmek pek de zor değil.

Kaynak: Sleak

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz