LG K4, LG K sınıfı ekonomik ve ucuz Android akıllı telefon serisinin yeni üyesi olarak aileye katıldı. Her ne kadar bir tanıtım etkinliği düzenlenmese de ailenin diğer ikisine yönelik çekilen tanıtım videosu ile birlikte resmiyet kazanan ürünün LG K10 ve LG K7 sonrasında aileye katılan üçüncü akıllı telefon olarak kullanıcıların beğenisine sunuldu.

YouTube üzerinde yayınlanan reklam filminin sonunda yer alan ürün ile ilgili bilgiler henüz son derece kısıtlı. Diğerlerine göre daha küçük görünen bir tasarıma sahip olan LG K4, muhtemelen daha küçük bir ekran yapısı ile birlikte kullanıcılara sunulacak. Bu söz konusu ekran boyutunun ise 5 inç ila 5.3 arasında olması oldukça yüksek bir olasılık.

Giriş seviyesi olmasının yanı sıra ucuz ve ekonomik Android akıllı telefon olarak dikkat çekmesi beklenen bu yeni LG akıllı telefon, kardeşleri gibi önümüzdeki aydan itibaren raflarda yer almaya başlayacak.

LG K4 Çıkış Tarihi ve Fiyatı

168 USD olarak tahmin edilen LG K4 fiyatı ile birlikte çıkış tarihi de Şubat 2016 olarak telaffuz ediliyor. Diğer yandan cihazın Türkiye serüveni hakkında henüz bir bilgi yok.

Kaynak: LG

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz