Son zamanlarda USB Type-C adıyla ya da USB-C adıyla karşımıza çıkan bu standart ürün sayesinde, ver, alışverişi, video çıkış desteği ve daha birçok şeyi yapmamıza olanak sağlayan bu ürün, akıllı telefonlarda, tabletlerde, giyilebilir aksesuarlarda, bilgisayarlarda ve diğer pek çok elektronik üründe yerini almaya devam ediyor.
Bizde size bu yazımızda hayatımızı kolaylaştıran bu ürünün avantajlarını anlatacağız.

8in1 Type-C uyumlu Telefonlar için 8 özellikli Çevirici Çoklayıcı Adaptör HUB: 4K HDMI Görüntü ve Ses + 2x Hızlı USB 3.0 + SD ve Micro SD Hafıza Kartı okuyucu + Type-C Şarj

Hızlı Veri Aktarımı
Boyutu GB’lara dayanan videolarınız, filmleriniz, fotoğraflarınız, veya belgeleriniz var ise, bilgisayarda bluetooth ile saatlerce veri aktarımı yapmayıp, USB ile kolay ve hızlı bir şekilde veri aktarımı yapabilirsiniz.,

Hızlı Şarj
Sadece hızlı veri aktarımı ile kalmayıp, aynı zamanda hızlı şarjı da beraberinde getiren bu USB Type C, daha birçok özelliği barındırıyor. Pahalı olan bu ürüne sahip değilseniz bile USB portu üzerinden cihazınızı şarj ettiğinizde ne demek istediğimizi anlayacaksınız.

Taled Type-c Usb 3.0 Çoklayıcı Kart Okuyucu Çevirici 5 Port Macbook Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Tek Portla Çoklu Bağlantı
HDMI, VGA, USB Type-A, microUSB, Ethernet kısacası bildiğiniz tüm bağlantı noktalarını doğrudan kullanamasanız da, tek bir port ile TV’ye bağlanabilir, veri aktarımı yapabilir ve şarj etme özelliğinden yararlanabilirsiniz.

Yeni, İnce Ve Hafif Bilgisayarlar
Günümüzde çıkan birçok yeni bilgisayara baktığımızda, giriş yerleri USB Type-C’den oluşuyor. Bu tasarım haliyle dikkat çekiyor. Daha ince ve hafif tasarımıyla her açıdan kolaylık sağlayan cihazlar, aygıt girişli olunca ince tasarım nerde kaldı o zaman? sorusunu da beraberinde getiriyor.

Bilmeniz gerekiyor ki USB Type-C, USB Type A kadar yaygın olmadığı için mutlaka bir adaptör edinmeniz gerekiyor. Sizlere tavsiyemiz, USB Type-C OTG, USB Type-C HDMI, USB Type-C to USB, USB Type-C to Micro USB, USB Type-C to Lightning ve daha sayamadığımız birçok adaptörü birleştiren ”hub adapter”ü satın alabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz