Riot Games yeni oyunu olarak gelecek olan Valorant’ın resmi olarak çıkış tarihi duyuruldu. Çıkış tarihinin yakın olması tüm oyuncuları heyecanlandırdı. Oyun oynamak isteyen herkesin web sitesi üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebileceği bu oyun, 2 Haziran’da oyuncular ile buluşacak. Riot Games bu oyunu ücretsiz bir şekilde indirmenizi sağlayacak.

Riot Games, oyunun kapalı betasını 28 Mayıs’ta sona ereceğini ve 2 Haziran’da da oyunseverler ile buluşacağının açıklamasını yaptı. Bu oyun iki tarih aralığında da kullanıcıların kullanımına kapatılacaktır. Kapalı beta deneyimleme fırsatına sahip olanlar oyuncuların, oyunları yayınlandıktan sonra ilerlemeleri sıfırlanacak.

Oyunun resmi çıkış tarihinin açıklanmasının ardından Anna Donlon ve yönetmen Joe Ziegler, Valorant için yayınlanmasından sonra planların ne yönde ilerleyeceği konusunda bilgi verdi. Oyun yayınlandıktan sonra yeni bir harita, karakter ve oyun modu gelecektir. Valorant oyuncularına onlarca yıllık sorumluluklarını gerçekleştirmek için büyük bir mücadele verecektir. Riot Games, ayrıca ABD’de ve Avrupa’nın bazı şehirlerinde oyuncuların gecikme yaşamaması için serverlar da eklenecek. Bu konu üzerinden soru ve görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz