Vivo X50 Serisi kamerası ile dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştı. Vivo tarafından Haziran ayı başında Çin’de gerçekleşen lansmanda yeni gelecek olan X50 serisini duyurdu. Şimdi ise ortaya çıkan bilgilere göre Vivo X50 serisinin resmi çıkış tarihi duyuruldu.

Şirketin Çin dışında X50 ve X50 Pro modellerini farklı özellikler ile satışa sunma ihtimali olduğunu sizlerle paylaşmış olalım. Vivo X50 serisinin tanıtım tarihi ise 17 Temmuz olarak ortaya çıktı. Serinin uluslararası pazarlarda satışa çıkması beklendiği bilgisini de sizlerle paylaşmış olalım. Qualcomm’un Snapdragon 865 işlemcili X50 modelleri Çin pazarına özel olarak kalabilir.


Vivo X50 küresel pazarlarda da Frost Bleu ve Glaze Black renkleri ile kendini belli edecek. Alpha Grey rengiyle de global olarak satışa çıkacak. Küresel pazarda satışın başlayacağı ilk ülkeler ise; Singapur, Malezya, Kamboçya, Vietnam, Tayland, Endonezya, Hindistan olacak. Akıllara gelen soru ise ülkemize ne zaman geleceği fakat cihazın resmi olarak ülkemizde satışa sunulması beklenmiyor. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz