Karnelerin alınmasıyla beraber çocuklara verilecek en özel hediyelerden birini Vodafone sunuyor. Hayatın olmazsa olmazı akıllı telefonlar ve tabletler popüler GSM operatörüyle beraber daha cazip hale geldi.

Vodafone, Faturayı Aşmayan tarifesini kullanan kullanıcılarına tarifelerine ek olarak 10 TL’den başlayan avantajlı fiyatlarıyla kapılarını açıyor. Sunduğu 24 aylık taksit seçenekleriyle de popüler GSM operatörü, çocuğuna karne hediyesi alacakların ilk tercihlerinden biri olmaya aday.

Akıllı telefon ve tabletlerin avantajlı şekilde satılmasının yanı sıra Vodafone Smart Tab 3 10 inç tablet de karne gününe özel fiyatıyla satış merkezlerinde yerini aldı.

vodafone tablet kampanya

 

Çocuklarının karne hediyelerini Vodafone’dan almak isteyen 7-13 yaş aralığında çocuğu olan ebeveynler, çocuklarını kullanıcı olarak tanımlayıp Faturayı Aşmayan tarifesine 24 ay vererek karne hediyelerini alabilirler.

Vodafone Karne Hediyesi Telefonlar

Karne günü hediyesi için sunulan hediyelerin Faturayı Aşmayan tarifesine ek fiyatları da oldukça cazip. Vodafone Smart 4 mini için 10 TL, Samsung Galaxy Trend Lite için 20 TL, Samsung Galaxy trend Plus için 25 TL, Huawei Ascend G610 için 25 TL, HTC Desire 310 için 25 TL, Nokia Lumia 630 için 25 TL, Nokia Lumia 520 için 25 TL ek olarak Faturayı Aşmayan tarifesine yansımakta.

Yine karne hediyesi kampayasında internet tarifesine ek 24 ay taksitle Vodafone Smart Tab 10 inç tablet sahibi olabilirsiniz.

Kaynak : Mobil132 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz