Vodafone faturasız aboneleri, hem Ramazan Ayı’nda hem de Ramazan Bayramı’nda çifte sevinç yaşıyor. Vodafone, Ramazan süresince yükleyenlere de harcayanlara da her yöne 10 katı dakika kazandırıyor.

Vodafone tarafından size özel yükleme ve harcama teklifini öğrenerek, yükledikçe de harcadıkça da her yöne 10 katını kazanabilirsiniz.

Vodafone‘un size özel teklifini öğrenmeniz için “KAZAN” yazıp 4455’e yollamanız yeterli. Bu sayede hem yükleyerek hem de harcayarak kazanacaksınız.

vodafone ramazan kampanyasi

Vodafone Faturasızlar Ramazan Kampanyası Detayları

Size özel olan harcama ve yükleme talepleri, transfer edilen TL harcamalarını içermiyor. Salt ana bakiyeden yapılan harcamalarda geçerlidir.

Kazanılan dakiklar 48 saat içinde yüklenmekte ve üçüncü kişilere aktarılmamakta. Vodafone Ramazan Kampanyası‘ndan elde edilen dakikalar özel servisler gibi servisler için kullanılamıyor.

Ramazan Kampanyası, tüm aktif faturasız Vodafone aboneleri için geçerlidir ve kampanya tarihi 28 Haziran ile 30 Temmuz arasıdır. Ramazan Kampanyası’ndan kazanılan dakikalar sadece yurt içinde geçerlidir. Yurt dışı ve KKTC görüşmelerinde kullanılmamaktadır.

Ayrıca Ramazan Kampanyası’ndan yararlanmak isteyen abonelerin kara listede bulunmaması gerekiyor.

Hesabınızda bulunan hediye dakikalar hakkında detaylı bilgi almak için “DK” yazıp 7000’e yollamanız yeterli. Hesabınızda bulunan internet, SMS, dakika gibi tüm detayları öğrenmek için ise OZET yazıp 7000’e mesaj atmanız yeterli oluyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz