Vodafone Smart Power 4 isimli yeni Vodafone akıllı telefon tanıtıldı. Başta Birleşik Krallık’ta satışa sunulacak olan cihaz ile Vodafone imzalı akıllı telefon serisi sürüyor.

Vodafone Smart Power 4 Özellikleri

5 inçlik ekran büyüklüğü bulunan ürün IPS ekran üzerinde 1440p değerinde çözünürlük sunuyor. MediaTek MT6582 model yonga seti üzerinde dört çekirdekli 1.3 GHz Cortex A7 işlemci kullanılıyor. Bu işlemciye 1 GB RAM eşlik ediyor.

4 GB dahili depolama alanı ile gelen Android akıllı telefon, mikro SD kart desteği sayesinde söz konusu küçük depolama alanın büyümesine imkân tanıyor.

Vodafone Smart Power 4 android telefon

Cihazın arkasında 5 MP değerinde bir ana kamera yer alıyor ve bu kamera LED flaş ile destekleniyor. Ön bölümde ise standart bir kameraya yer veriliyor. 9.5 milimetre inceliğindeki cihaz Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.0, NFC ve LTE-CAT4 bağlantı teknolojilerinin kullanılmalarına olanak sağlıyor.

Android 4.4 KitKat işletim sistemiyle kutudan çıkan Vodafone Smart Power 4, 3000 mAh değerinde bir bataryada güç alıyor.

Vodafone Smart Power 4 Fiyatı ve Çıkış Tarihi

175 Pound etiket fiyatına sahip olan ürün şu anda İngiltere’de satın alınabiliyor. Tabii ki ürün çeşitli Vodafone tarifeleriyle birlikte sunulabiliyor. Vodafone Smart Power 4 Türkiye fiyatı ve Türkiye çıkış tarihi hakkında henüz herhangi bir bilgi verilmiyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz