Vodafone Smart Tab 3 isimli Vodafone tablet serisinin yeni üyelerinin kısa bir süre sonra tanıtılması ve satışa sunulması bekleniyor. 7 ve 10 inç ekran boyutlarında olmak üzere iki farklı boyutta gelecek olan cihazlar sahip olacakları Android sürümüyle de sahiplerini mutlu edecekler gibi görünüyor.

Donanım üreticiliği Lenovo tarafından gerçekleştirilen yani Lenovo’nun ürettiği ve Vodafone ile yapılan anlaşma sonucunda Smart Tab marka adını alan Vodafone Smart Tab 3 7 inç ve Vodafone Smart Tab 3 10 inç isimli ürünlerin önümüzdeki haftalarda tanıtılmaları bekleniyor. Her iki modelde 1280×800 piksellik ekran çözünürlüğüne sahip IPS ekranlara yer verileceği belirtiliyor. Bununla birlikte ürünlerde 1 GHz frekansında işlem yapan MediaTek işlemcilerin kullanılacağı ve 3G, Bluetooth, Wi-Fi bağlantı teknolojilerine de yer verileceği ifade ediliyor.

vodafone smart tab tablet bilgisayar

Yeni Vodafone tablet bilgisayarlar üzerinde Android 4.2.2 Jelly Bean sürümünün bulunacağı belirtiliyor. Görünen o ki Sıradaki ve yeni Nexus 7 için bir rakip daha ortaya çıkıyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz