Vodafone, internet kullanıcıları için abonelerine yeni kampanya ve paketler sunmaya devam ederken yeni bir uygulamaya daha adım attı. Abonelerinin internette daha rahat bir şekilde dolmaşmasını isteyen operatör devi, Net Avantaj Paketleri’ni yaz boyunca kullanıcılarına sunuyor.

Net avantaj Paketleri kapsamında yaz boyunca sahip olunacak internet paketi hiç bir ücret ödenmeden 2’ye katlanıyor. Yaz süresince Vodafone 3G Süper İnternet Paketi sahibi olanlar hiç bir ek ücrete tabi tutulmadan Yaza Özel Duble İnternet Kampanyası ile paketlerinin 2 katı kadar internete sahip olacaklar.

İnternet kullanıcıların 27 Haziran – 30 Eylül arasında yapacakları paket yenilemelerinde paket haklarının iki katları hesaplarına eklenecektir.

Net Avantaj Paketleri kapsamında Vodafone üzerinden alacağınız 250 MB’lık internet paketiniz 500 MB’a, alacağınız 500 MB’lık internet paketiniz 1 GB’a, alacağınız 1 GB’lık internet paketiniz 2 GB’a ulaşacak. Bu sayede dilediğiniz gibi Facebook’ta arkadaşlarınızla iletişim halinde olabilecek, Twitter’da gündemi takip edebilecek, Google’da istediğiniz aramayı yapabileceksiniz. Dilerseniz günün gazetelerini okuyabilir, bankacılık işlemlerinizi yerinizden kalkmadan güvenle yapabilirsiniz.

vodafone yaz boyunca internet paketlerini ikiye katlıyor

Süper İnternet’i Denemeniz İçin Fatura Dönem Sonuna Kadar Aylık Net Avantaj Paketleri Bedava!

Hayatın vazgeçilmezi olan internete cebinden ulaşmak isteyen aboneler, istemedikçe paket ücretlerini aşmayan yeni Net Avantaj Paketleri‘nden birini seçerek internet keyfini 3G hızında doya doya yaşayabilirler. Pek çok günlük işinizi rahatlıkla yapabileceğiniz internete, internet paketlerinden birini seçerek sahip olabilir ve kampanya sayesinde ödediğiniz paketin iki kat fazlası internet hakkına sahip olabilirsiniz.

Vodafone’un kullanıcılarına internet paketlerini deneyebilmeleri için de önemli bir adım attı. Abonelerin Süper İnternet‘i deneyebilmeleri için Aylık Net Avantaj Paketleri fatura dönem sonuna kadar hiç bir ücret ödenmeden kullanılabiliyor.

Faturalı ve faturasız abonelerin yararlanabileceği Süper İnternet Paketleri, paket tutarını aşmadan kullanılabiliyor. Faturasız mobil internet sahiplerinin de yararlanabileceği Net Avantaj Paketleri, yaz boyunca internet keyfinin de ikiye katlanmasını sağlıyor. Faturasız internet aboneliği bulunmayan kullanıcılar standart internet tarifesi üzerinden ücretlendirilmektedir.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz