Vodafone faturasız aboneleri için kolaylıklar sunmaya devam ediyor. Vodafone’un yaptığı yeni kampanya ile birlikte artık faturasız hat sahipleri Günübirlik paket, Sosyal Paket, Yolculuk Paketi ve Haftalık Paket adlı dört ayrı ekonomik ödeme seçeneklerine sahip TL kartı imkanlarından yararlanabilecekler.

Günübirlik Paket

Hattınızdaki bakiyeniz tükendiği zaman yarı yolda kalmamak için Vodafone Günübirlik Paket imkanlarından yararlanabilirsiniz. Günlük olarak her yöne 15 dk veya 100 SMS veya 100 MB internet yalnızca 1 TL.

Sosyal Paket

İnternette gezinirken sadece sosyal medya sayfalarında yer aldığınızı düşünüyorsanız Sosyal Paket aboneliğinden yararlanabilirsiniz. 200 MB Facebook, Twitter ve + 100 MB internet fiyatı sadece 2 TL.

Yolculuk Paketi

Yolculuk esnasında paketlerinizden harcama yapmadan gönlünüzce internete girebilmek istiyorsanız 4 saatlik tam 1 GB internete sadece 3 TL ile sahip olabilirsiniz.

Haftalık Paket

Paketleriniz tükendiği zaman yardımınıza yetişebilecek özelliklere sahip olan bu paket içeriğinde 100 dk veya 500 SMS veya 500 MB internet sadece 5 TL ücret ile yer alıyor.

vodafone-tl-kart

Ekonomik TL Kartları Kullanmanın Avantajları Neler?

Bakiyenizdeki liralarınız bittiği zaman ya da paket tarifeleriniz beklenmedik bir şekilde ay ortasında bittiği zaman ek bir ihtiyaç meydana gelir ise TL kartlarından yararlanabilirsiniz.

Kartları satın aldığınız gün kullanmak zorunda da değilsiniz. Dilediğiniz kadar kullanarak, kalan miktarını tekrar ihtiyaç duyduğunda kullanmaya devam edebilirsiniz.

Vodafone faturasız hat sahibi olan sevdikleriniz ile de Ekonomik TL Kart seçeneklerini dilediğiniz gibi paylaşabilirsiniz. Böylelikle sevdikleriniz ile iletişiminiz daha güçlü bir hale gelir.

Kaynak : Mobil131 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz