Web sitelerimiz her alanda bizlerin önemli bir parçası olarak karşımıza çıkıyor. Potansiyel müşterileri diğer müşterilere dönüştürme işlemlerimiz web siteleri olmaması halinde yalan olacaktır. Bu bakımdan bilmemiz gereken bazı önemli noktalar yer alıyor.

Sizlerinde eğer bir web sitesi varsa, sitenizi ziyaret edenlerin sizlerin kim olduğunu ve nasıl yardımcı olduğunu hatta ne sunduğunuzu bilmeleri gerekmektedir. Bunun için web sitenizde olması gereken 5 sayfa nedir bunlara geçelim.

1. Ana Sayfa

Ana sayfa olması gereken ilk sayfadır. Ziyaretçilerimizin siteye girdiği an ilk görecekleri ve onların sitede kalması ve diğer konuları merak etmesi sizde kalıcılık oluşturması için ilk önce bu sayfayı güzel bir tasarım ve içerikle doldurmanız gerekiyor.

2. Hakkında Sayfası

Hakkında sayfası ise Ana sayfadan hemen sonra açılması gereken ilk sayfadır. Bunun sebebi ise insanların sizler hakkında ve güvenilirlik hakkında ufak bir içeriğe ihtiyaçları olacaktır. Bu sayfa hem sizin kim olduğunuzu hemde hakkınızda ki bilgilerle doldurulmalıdır.

3. Ürünler veya Hizmetler Sayfası

Sitenizin asıl kısmı ise ürünler ve hizmetler sayfası olmalıdır. Kullanıcılar veya ziyaretçiler bu sayfa üzerinden sizlerin ürünlerini veya sunduğunuz hizmetleri görerek sizlere geri dönüş sağlaması gerekiyor. Bu sayfayla ciddi anlamda tüm ürün ve hizmetlerinizin yerleştirilmiş olması gerekiyor.

4. Blog Sayfası

Blog sayfası gerekebilir. Bunun sebebi ise doğrudan müşteriler ile bağlantı kurulması içindir. Ürün güncelleme ve güncel haberleri duyuruları da yapabilirsiniz bu sayfa üzerinden.

5. İletişim Sayfası

Geldik son nokta olan iletişim sayfasına. Bu sayfa mutlaka olmalı. Sizinle iletişim kurmak isteyen kişiler; telefon numarası, mail, adres gibi bir çok kanalı görmeli.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz