Bazen gittiğimiz her konumda internet bulamayabiliriz ve bazı videoları izlemek için kendi internetimizin kapasitesi yetmeyebilir. Bu durumda böyle videoları çevrimdışı izlemek isteriz. Bunu yapmak için ise videoları web sitelerinden indirmeniz gerekecektir. Peki bir web sitesinden embed video nasıl indirilir?

Android için video indirme uygulamaları - Teknoloji Haberleri

Bu tür videoları indirmek için bazı uygulamalara ihtiyacımız olacaktır.
Flash Video İndirici
Flash Video Downloader çoğu video formatı için çalışıyor ve Firefox veya Chrome için harika bir seçenektir. Son derece güvenilir kaynak olan bu programı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Video DownloadHelper (Chrome / Firefox)
İOS cihazlar için de sürümü ulunan bu program, DownloadHelper, YouTube ve Vimeo gibi tanınmış kaynaklardan çeşitli içerikler içeren daha az bilinen video barındırma sitelerine kadar üzerinde çalıştığı sitelerin tam bir listesine sahiptir. Buradan hızlı bir şekilde videolarınız dönüştürür, indirebilirsiniz.

Bedava Video İndirici
Ücretsiz Video İndirici, MP4, MOV, FLV, AVI, WEBM, ASF ve MPG dosya türlerinin yanı sıra çok daha fazlasını destekleyen, aynı ansa birden fazla dosyayı indirebilme özelliğine sahip bir programdır.

FastestTube YouTube İndirme Aracı
Chrome veya herhangi bir Chromium tabanlı tarayıcıda çalışır ve ayrıca Mac ve Linux için de sürümleri mevcut olan bu program ile kolay bir şekilde videolarınızı indirebilirsiniz.

YouTube Video İndirici
Firefox, Chrome ve Linux için hazırlanan bu program ile hızlı bir şekilde istediğiniz videoları indirebilirsiniz.

Android cihazlarda videoları indirmek için ise VLC Media Player kullanılabilir. Bunun için;
-Önce medyaya girin ve ağ akışını açın.
-Daha sonra videonun URL’sini yapıştırın ve oynat’a basın.
-Şimdi görünüme gidin ve oynatma listesine girin.
-İstediğiniz videoya sağ tıklayın ve kaydete basın.

YouTube DL
Eski bir komut yazarak video indirme programı olan Youtube DL, indirme listenize URL eklemenize ve indirilen dosyalarınızı görüntülemenize olanak tanıyacak şekilde kolayca yönetilir. İndirmeler bittiğinde, sabit sürücünüze eklenirler.

Y2Mate
Basit bir video indirme programı olan bu programda video URL’sini yapıştırıyorsunuz ve indir seçeneğine basıyorsunuz. Hepsi bu kadar.

KeepVid Pro
YouTube’dan Facebook’a kadar çok çeşitli web sitelerinde çalışan bu program, ücretsizdir. Diğerleri gibi URL’yi kutuya yapıştırıp indir’e basmanız yeterlidir.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz