WhatsApp, kısa bir süre önce yıllık 1 USD olarak belirlediği ücreti artık almayacağını duyurmuştu. Aslında birçok kullanıcı da bu vesile ile WhatsApp uygulamasının aslında ücretli olduğunu da öğrenmişti. Diğer yandan uygulamanın nasıl para kazanacağı sorulara akla gelmiş ve artık bu uygulama üzerinden reklam sunulacağı tahmin edilmişti. Ancak uygulama sahipleri bu konuda güvence vermek konusunda gecikmediler.

Tüm bunlar gerçekleştiğinde kullanıcı sayısı 900 milyon dolaylarındaydı. Ancak her ne kadar söz konusu değişikliğin üzerinden uzun bir süre geçmemiş olmasına rağmen uygulamanın kullanıcı sayısında ciddi bir artış oldu ve bugün itibariyle 1 milyar kullanıcı sayısına ulaşıldı. Bu barajın aşılmasıyla birlikte Gmail ve Facebook gibi 1 milyar kullanıcıya sahip hizmetler arasında yerini almış oldu.

whatsapp 1 milyar

Silinen WhatsApp Mesajları Nasıl Geri Getirilir

İnternet sitemiz üzerinde bu popüler iletişim ve mesajlaşma uygulaması ile ilgili birçok faydalı yazı bulabilirsiniz. Özellikle de silinen WhatsApp mesajları nasıl geri getirilir konusuna mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Kaynak: GSMArena

Kaynak : Mobil131 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz