WhatsApp mobil mesajlaşma ve anlık iletişim uygulaması her geçen gün büyümeye devam ediyor. Aylık 300 milyonu aşan aktif kullanıcıya sahip olan dev mesajlaşma uygulaması şimdi bünyesinde yeni bir özellik ekliyor. Bu özellik kimi kullanıcılar için çok önemli olsa da bazıları için de herhangi bir şey ifade etmiyor.

whatsapp bas konus sesli mesaj mobil13Bugünden itibaren başlayacak ve 24 saat içinde sona erecek olan güncelleme çalışması tüm kullanıcılara ulaştırılacak. Söz konusu güncelleme sonrasında WhatsApp Android ve iPhone uygulaması başta olmak üzere Windows Phone, BlackBerry ve Nokia cihazlara da bas konuş sesli mesaj özelliği gelecek. Bu özellik üzerinden kullanıcılar birbirlerine hızlı bir şekilde sesli mesaj gönderebilecekler. Diğer yandan bu özellik mesajlaşma esnasında iletişim kurma yöntemleri arasında güçlü bir seçenek olabilir.

Günde ortalama 31 milyar mesajın gönderildiği servis geçtiğimiz ay 27 milyar barajında kaldı. Mobil üzerinden anlık mesajlaşma ve iletişim uygulamaları dünyası gittikçe daha yoğun rekabet ortamı haline gelirken WhatsApp Android ve WhatsApp iPhone uygulamaları başta olmak üzere birçok işletim sistemine özel çözümler her gün on binlerce kullanıcı tarafından indiriliyor.

Android akıllı telefon ve tablet PC için WhatsApp indir.

[appbox googleplay com.whatsapp]

iPhone için WhatsApp indir.

[appbox appstore 310633997]

Windows Phone için WhatsApp indir.

[appbox windowsphone 218a0ebb-1585-4c7e-a9ec-054cf4569a79]

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz