WhatsApp Business uzun bir zamandır Android platformunda yer alıyordu. iOS kullanıcıları için Business merakle beklenirken, sonunda WhatsApp Business iOS platformuna da geldi. İşte detaylar…

WhatsApp Business neleri getiriyor?

2018 yılının Ocak ayında WhatsApp Business, iOS platformu için test edilmeye devam ederken, bazı bölgelerde beta kullanıcıların kullandığı biliniyordu. Şimdi ise tüm kullanıcılar için kullanılabilir hale geldi. WhatsApp Business App Store’da 155 Mb boyutunda ücretsiz olarak indirilmeye hazır durumda.

WhatsApp Business nedir?

WhatsApp’ın bütün dünya genelinde aktif olarak kullanıldığını biliyoruz. Ancak iş konusunda şirketlerin bazı gereksinimlerini karşılamamasından dolayı WhatsApp’ın Business sürümü bu sorunu çözüyor.

İşletme profili hesabı açarak, e-posta, mağaza adresi gibi birçok detaya yer verebiliyorsunuz. En fazla sorulan sorular için hazır cevaplar oluşturabilir ve mesajlarınızın istatistiklerini görebilirsiniz. İşletme sahipleri ile kişisel WhatsApp hesabınızı tek telefon üzerinden erişim sağlayabileceğinizi belirtelim.

Kaynak : Mobil13


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Mobil13.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Mobil13'severlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz