Popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, kullanıcıları memnun edecek bir özellik üzerinde çalışıyor. WhatsApp tarafından getirilecek olan özellik sayesinde popülerliğini korumaya devam edecek. Tarayıcı üzerinden kullandığımız WhatsApp Web uygulaması sayesinde, WhatsApp’ta yer alan mesajlara bilgisayar üzerinden de cevap verebiliyorsunuz. WhatsApp kullanıcılara sunduğu Web uygulamasını daha da geliştirmeyi hedefliyor. Telefona bağlı olarak kullandığınız WhatsApp Web uygulaması, artık şirket tarafından kaldırılmayı düşünülüyor.

Ortaya çıkan söylentilere göre UWP (Universal Windows Platform) uygulaması geliştirmek için çalışmalarını yürütüyor. Bu çalışmalar doğru bir şekilde ilerlerse, telefona bağlı kalmadan Windows uygulaması ile iletişimler gerçekleşecek. WhatsApp kullanıcıları tarafından uzun süredir telefona bağlı kalmadan bu uygulamanın aktif olması bekleniliyordu. Çıkan söylentilere göre bu durumun gerçekleşmesi için WhatsApp tarafından çalışmalar sürdürülüyor.

WhatsApp tarafından çalışılan bu uygulama sayesinde kullanıcılar telefonları uzun süre açık tutmak zorunda kalmayacak. Yani yeni gelen özellik sayesinde kullanıcılar telefonlarına bağlı kalmadan bu uygulamayı kullanabilecekler. WhatsApp Web uygulaması kullanıcıları bu habere oldukça sevinecek ve artık telefonlara bağlı kalmayacakları oldukça güzel bir adım.

WhatsApp uygulaması güncellemeleri ile getirdiği özellikler sayesinde popülerliğini koruyor. WhatsApp gelen özellikleri daha da beğeniliyor ve bu özellikler sayesinde daha da çok kullanıcı kazanıyor. Whatsapp Web uygulaması çok beğenildi ancak telefona bağlı olması kullanıcıları biraz üzüyordu. Şirketin bu konu üzerinde kendini geliştirmesi birçok kişi için büyük bir haber oldu.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz