WhatsApp’ta arkadaşınızın çevrim içi olup olmadığı nasıl anlaşılır? WhatsApp listenizde bir arkadaşınızın oturumlarını takip edebilmenize olanak ağlayan ücretsiz bir uygulama bulunuyor. WhatsDog uygulaması ile sevgilinizin veya arkadaşlarınızın hangi saat aralıkları içerisinde ne kadar online kaldığını görebilirsiniz. Bunla beraber uygulama geçmişe dönük bir planda sunuyor.

Sizlerinde bildiği gibi artık hayatımızda iletişim konusunda en büyük rolü WhatsApp üsleniyor. İlk olarak çevrim içi olmamızı kapatabildiğimizi bu uygulama ile yakın arkadaşlıklar ciddi sorunların olabildiği kanıtlanmıştı. Bunla sınırlı kalmayıp üstüne “mavi tik” özelliğine gelince durum iyice kötü hale geldi. Mesajı gördüğü halde görmemiş gibi davrananlara inat gelen mavi tik özelliği zaten çok konuşulmuştu. Şimdi ise WhatsDog uygulaması ile daha derine inelim.

İşte karşınızda WhatsDog

WhatsDog uygulaması sadece Android kullanıcıların WhatsApp online durumlarını takip ediyor. WhatsDog uygulaması seçilen 1 kişinin online durumlarını takip ediyor. Ayrıca online olduğu an size bir bildirim gönderen uygulama ile takip etmek istediğiniz kişinin 24 saat, 1 ay ve 1 hafta gibi süre içerisinde kaç saat aktif olduğunu size söylüyor. Ama bunla da sınırlı kalmayan uygulama size ne kadar pasif yani çevrim dışı olduğunu da belirtiyor. Kısacası “4’te online olmuşsun?” sorusuna “Babam mesaj atmış ona bakıp çıktım” demek çok zor. Çünkü uygulama 4 ten 6’ya kadar çevrim içi olduğunu gösteriyor.

Bu bakımdan oldukça kusursuz bir hizmet sunan WhatsDog uygulaması birçok çiftin ayrılmasına neden olmuş olduğunu belirtelim. Bu bakımdan sizlerinde bu uygulama ile bir takip içerisinde olabileceğinizi belirtelim. Bu arada uygulamanın sadece 1 kişiyi takip etmenize izin verdiğini belirtelim. Ayrıca uygulamayı WhatsApp’ta bir arkadaşınız kullanıyorsa mutlaka onu engelleyin. Çünkü sürekli sizi takip edebileceğini unutmayın. O yapmaz demeyin belki de sevgiliniz sizi takip ettiriyor olabilir.

Uygulamayı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Ancak uygulamayı kullanırken mutlaka ana ekran yerine 3.4 sayfaya kadar taşıyın. Arkadaşlarınızın veya sevgilinizin bu uygulamayı kullandığınızdan haberdar olmasını engelleyin. Klasör içerisine yerleştirin veya rootlu cihaz kullanıyorsanız isim değişikliği ve ikon değişikliği yapmanızda fayda olacağını belirtelim.

WhatsDog Uygulama Linki; Tıkla WhatsDog indir…

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz