Popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, kullanıcıların cihazlarına yeni sürümler ekleyerek memnun etmeye çalışıyor. Ancak yeni gelen sürümlerde bazı sorunlarda ortaya çıkabiliyor. Bu sorunlardan biri de; yeni yayınlamış olduğu güncellemelerle birlikte hikaye özelliğine Word, pdf gibi dosya gönderme işlemi eklendi. Oluşan sorun ise kişiler listesinin yok olması, bu durum da kullanıcıları rahatsız etti.

WhatsApp şikayet hattına genel olarak söylenen ve memnun olunmayan durum, yeni gelen güncellemenin beğenilmemesidir. Kullanıcılar tarafından bu sürüm pek de hoş karşılanmadı. Çoğu kişi tarafından bu durumun bir an önce eski haline dönmesi istendi. Biz de bu yazımızda sizlere WhatsApp uygulamasının eski sürümünün nasıl geri getirileceği konusunda sizlere yardımcı olacağız.

WhatsApp Eski Sürümü Geri Getirme İşlemi

Eğer siz de son yüklenen sürümden memnun değilseniz ve eski sürüme geri dönmek istiyorsanız aşağıda olan yazıları takip etmeniz yeterli olacaktır. Fakat bir hatırlatmada bulunacak olursak, iPhone cihazlar için eski sürümü yükleme işlemi yoktur. App Store üzerinden yapacağınız indirme sonrası yeni sürüm yükleneceği için bu işlemi eski haline çevirmek mümkün değildir. Yüklediğiniz andan itibaren son sürümü kullanırsınız.

Ancak iPhone 4S cihazlarda iOS tarafından güncelleme desteği kesildiği için altta vereceğimiz adres iPhone 4S cihazlar için de geçerlidir. Eğer Android cihaza sahipseniz ve sürümü eski haline geri getirmek istiyorsanız,

https://www.apkmirror.com/apk/whatsapp-inc/whatsapp/whatsapp-2-17-60-release/

yukarıda bulunan link üzerinden eski sürümü telefona indirebilirsiniz.

Kaynak : Mobil132 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz