Karanlık mod son dönemin en popüler konuları arasına girmeyi başardı. Oldukça sevilen ve tutulan karanlık mod özelliği Android 10 ve iOS 13 ile uyumlu olan cihazların işletim sistemlerine geldi. Birçok uygulamaya gelen karanlık mod / dark mod özelliği çok beğenildi ve uzun süredir WhatsApp uygulamasına da karanlık mod özelliğinin gelmesi bekleniliyor. Twitter, Instagram vb. birçok uygulamaya gelen karanlık mod özelliği WhatsApp uygulamasına gelmesi de bekleniliyordu.

Instagram uygulamasından sonra hayatımınızın vazgeçilmez uygulamalarından biri olan WhatsApp uygulamasına karanlık mod özelliğinin ne zaman geleceği ya da gelip gelmeyeceği konusunda net bir tarih yer almamaktadır. WhatsApp uygulaması için bu özellik hala test aşamasını sürdürüyor. Facebook, WhatsApp ve Instagram’ın da aynı zamanda sahibi ve Instagram ile benzer şekilde uygulamada markasını öne çıkarmayı sürdürüyor. Yeni Beta sürümü dosyalarında ‘From Facebook’ logoları ortaya çıktı.

En son yayınlanan test sürümünde ise WhatsApp kurulum dosyalarında yeni bir duvar kağıdı keşfedildi. WhatsApp’ın standart olan duvar kağıdının karanlık tema ile uyumlu hale geldiği ortaya çıktı. Test sürecinin sonuna yaklaşıldı ve yeni duvar kağıdının deseni önceki ile aynı, sadece rengi karanlık moda özel olması sebebiyle siyah ağırlıklı. WhatsApp’a gelecek olan karanlık mod özelliği merakla bekleniliyor ve WhatsApp Beta programına erken kayıt olarak bu özelliğe herkesten önce ulaşabilirsiniz. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz