WhatsApp paylaşım başarısız lütfen daha sonra tekrar deneyin hatasının çözümü nedir? WhatsApp paylaşım hatası bir çok kez karşımıza gelebiliyor.İşte detaylar…

Paylaşmaya hazırlanırken bir hata oluştu daha sonra tekrar deneyin” mesajını almayanımız yoktur herhalde. WhatsApp’ın kullanım konusunda çok güzel bir arayüze sahip olması ve popülerliğinin her geçen gün artmasıyla, bazı zamanlar sorunlar yaşatabiliyor.

WhatsApp Paylaşım Hatası Sebebi Nedir?

Tüm dünyada en fazla kullanılan uygulamalardan biri olan WhatsApp’ın hata oranı sunması binde bir ihtimal olurken, hata mesajı sunması yinede görülebiliyor. Bunla beraber uygulama üzerinden video paylaşımı yapılırken genel anlamda bu sorunla karşılaştığını söyleyen binlerce kullanıcı bulunuyor. Ancak bu hatanın kişiden kaynaklı olduğunu belirtelim. Bunun sebebi telefonunuzda yeterli boş alan olmadığı için video hatası veriyor. Eğer sizde bu hatayı alırsanız, ilk olarak cihazınızda yeterli alanın olmadığını kontrol edin. Video boyutuna göre cihazınızda gereksiz dosyaları silerek alan kazandırın.

Telefon Ön Belleğini Silin

Eğer telefonlarınızda boş alan yeteri kadar var ama WhatsApp paylaşım hatasını almaya devam ediyorsanız eğer, cihazınızı bir kere kapatıp yeniden açın ve akıllı telefonlarınızın önbelleğini silin. Genel anlamda bu sorunu yaşayan kullanıcılar, telefonlarını kapatıp açtıktan sonra ayarlar üzerinden uygulama önbelleğini ve telefonun önbelleğini temizleyip sorunun çözüldüğünü ifade ediyor. Ancak yinede bazen hata WhatsApp’tan kaynaklı olduğu için bir kaç saat kadar sorunun çözülmesi beklenilebiliyor.

Kaynak : Mobil13



CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz