WhatsApp uygulaması sayesinde anlık olarak mesajlaşabiliyoruz ve birçok özelliğini kullanabiliyoruz. WhatsApp uygulaması ilk çıktığı zaman sadece sohbet uygulaması olarak çıkmıştı. Kendine yeni özellikler ekleyen ve geliştiren WhatsApp, şimdi ise durum, görüntülü arama, sesli arama gibi özellikleriyle karşımıza çıkıyor. En son yayınlanan WhatsApp Plus sayesinde kullanıcılar yeni özellikler ile karşılaşıyor. Bu yazımızda da WhatsApp Plus uygulamasının ne olduğundan ve nasıl indirileceğinden bahsedeceğiz.

İsim olarak aynı görünse de WhatsApp ve WhatsApp Plus uygulaması birbirinden bağımsız uygulamalardır. Eğer cihazınızda WhatsApp uygulaması varsa WhatsApp Plus uygulamasını kullanamazsınız. Yani WhatsApp Plus uygulamasını kullanmak istiyorsanız WhatsApp uygulamasını silmeniz gerekecektir. Bu uygulamayı rahat bir şekilde cihazınıza indirebilirsiniz ve bu uygulama sayesinde profilinize bakan kişileri görebilirsiniz. WhatsApp uygulamasında profilinize bakan kişileri göremezsiniz ancak WhatsApp Plus uygulaması sayesinde profilinize giren kişileri görebilirsiniz.

Bu uygulamada çevrimiçi olup olmadığınıza siz karar verebiliyorsunuz. İsteğe göre sürekli çevrimiçi ya da sürekli çevrimdışı olabiliyorsunuz. Çevrimdışı olarak ayarlama yapsanız bile çevrimiçi olduğunuz zaman karşı taraf sizi çevrimdışı olarak görür. Bu uygulamayı indirmek istiyorsanız da ilk olarak yapmanız gereken WhatsApp uygulamasını cihazınızdan silmek olacaktır.

WhatsApp uygulamasında yer alan resim, bilgi ve videoları yedekleme işlemine almanız lazım. WhatsApp uygulamasını kaldırıp APK aracılığı ile WhatsApp Plus uygulamasını yüklemeniz gerekiyor. Android cihazlar için geçerli olan bu uygulamayı indirerek WhatsApp uygulamasının üst seviyesini kullanabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz