WhatsApp ile artık ücretsiz sesli aramalar yapmak mümkün! Popüler uygulama kullanıcıların merakla beklediği bir özelliği kullanıma sundu. Sesli arama özelliği!

WhatsApp kullanıcıları artık rehberlerinde bulunan kişilerle WhatsApp aracılığıyla ücretsiz sesli aramalar yapabilecekler. Sesli arama özelliği şu anda sadece Android kullanıcıları için çıkmış durumda. iOS kullanıcıları bu özellik için biraz bekleyecekler.

whatsapp-sesli-arama

WhatsApp bu özelliğin çıkacağını Mart ayının başlarında haber vermişti. Kullanıcılar bu haberi aldıkları andan itibaren özelliğin gelişini merakla beklemeye koyuldular. Eğer siz de Android kullanıcısıysanız ve arkadaşlarınızla WhatsApp uygulaması üstünden sesli aramalarla görüşmek istiyorsanız uygulamanın son sürümünü edinmelisiniz.

WhatsApp Messenger Android uygulamasını indirin:

[appbox googleplay com.whatsapp]

WhatsApp Sesli Arama Nasıl Yapılır?

WhatsApp sesli arama özelliğini kullanmak için uygulamanın son sürümünü indirdikten sonra uygulamayı açın. Burada soldan sağa doğru Sesli Aramalar, Sohbet ve Kişiler sekmelerini göreceksiniz. Sesli Aramalar sekmesine girin ve buradaki kullanıcılardan birini seçerek arama yapın. İşte bu kadar kolay.

WhatsApp’in bu hamlesinden sonra diğer mesajlaşma uygulamalarının nasıl bir adım atacağı merak konusu.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz