WhatsApp son görülme özelliği kalkıyor iddiası son günlerde sosyal medya platformlarında çok büyük ses uyandırmaya başladı. Peki bu özellik gerçekten kalkacak mı? Hadi gelin detayları birlikte öğrenelim…

Geçtiğimiz akşam WhatsApp’ın yeni güncellemesi ciddi bir değişime imza atacak ve son görülme özelliği kaldırılacak iddiaları hepimizin dikkatini çekti. WhatsApp’ın en beğenilen özelliği ciddi anlamda yok mu olacak? Twitter bu haberlerle gündemi resmen sarstı.

WhatsApp tarafına baktığımızda ise bomba gibi iddianın herhangi bir dedikodudan ibaret olduğu anlaşılıyor. WhatsApp bu konu hakkında resmi bir açıklama veya başka bir yorum yapmadı.

WhatsApp son görülme özelliği yeni güncelleme ile kalkmayacak!

Yeni gelen güncellemenin bazı önem teşkil eden sorunları düzelteceği belirtildi. Bunlara ek olarak son görülme özelliğini kaldıracak beta testlerinin henüz yapılmamış olduğu ifade edildi. Durum böyle olunca sadece bir iddia olduğu ve ciddi bir açıklamanın olmadığı anlaşıldı.

Şuan için korkmanıza veya endişe etmenize gerek yok. Çünkü şimdilik bu özellik her kullanıcıda aktif olarak kullanılacak. Ancak ilerleyen zamanlarda WhatsApp yeni bir karar alıp kaldırabilir.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz