Tüm dünyada kullanılan WhatsApp’ta son zamanlarda çok fazla karşımıza çıkan “WhatsApp ücretli mi oluyor? mesajları gerçek mi? İşte tüm detaylar..

WhatsApp ücretsiz ve reklamsız olarak en fazla kullandığımız bir uygulama diyebiliriz. Günlük 1 milyardan fazla kullanıcının kullanmış olduğu WhatsApp uygulaması, her geçtiğimiz gün bünyesine bir yeni özellik daha katıyor. Ancak kötü niyetli kişiler her durumu fırsata çevirerek, hayatımıza birer fırsatçı gibi giriyor.

Son günlerde kötü insanların WhatsApp’ta ücretli mesajı ile insanları kandırmaya çalıştığını belirtelim. Daha önceden ise WhatsApp’ın yıllık 0,99 dolar olarak yenileneceğini ve bu ücreti ödememek için bu linke tıklayın gibi mesajları çok sık gelmekteydi.

Gelen linklere asla tıklamayın!

Son günlerde gelen WhatsApp ücretli olacak benzeri mesajlarda yer alan linklere asla tıklamayın. Kötü insanların tuzağına düşmemek için mesajları direk silin.

Gelen mesaj ise şu şekilde oluyor; “Sayın WP kullanıcısı, WP artık 0,99 dolar olacak ve bu ücreti ödememek için ayrıca 5 yıl ücretsiz kullanmak için bu linke tıklayın

Bu mesajları mümkünse okumadan direk silin. Tıklarsanız tuzağa düşersiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz