Popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp’ta, iPhone kullanıcıları için açık bulundu. Kısa bir süre önce WhatsApp uygulaması mesaj silme özelliğini getirildi. Yanlışlıkla atılan mesajları belirli bir süre içerisinde silebiliyorsunuz. Attığınız mesajı sildikten sonra karşı tarafa bu mesaj silindi şeklinde bildirim gidiyor. Bu özellik oldukça beğenildi ancak iPhone kullanıcıları için bu özellikte hata oluştu.

Facebook’un bünyesinde yer alan WhatsApp uygulaması, bu sefer yaptığı yenilik ile gündemde değil. Uygulamada ortaya çıkan açık kısa sürede gündemde yerini aldı. 1.5 milyar aktif kullanıcı olan WhatsApp’ta mesaj silmek için kullanılan özelliği yani ‘Herkesten sil’ özelliğinde ortaya çıkan açık, kullanıcıları tedirgin etti.

iPhone cihazlara WhatsApp üzerinden gönderdiğiniz fotoğraf, video ardından mesajı silerseniz kullanıcılara ‘Bu mesaj silindi’ uyarısı gidiyor. Fakat silinen fotoğraf ve videolar, iPhone cihazların galerisinde yerini alıyor. ‘Bu mesaj silindi’ uyarısına rağmen atılanların cihazlarda kalması, iPhone kullanıcıları için büyük bir sorun teşkil etti. Sizin ortaya çıkan bu sorun üzerinden soru ve görüşleriniz nedir? Yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz