Popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp gün geçtikçe farklı yenilikleri ile karşımıza çıkıyor. WhatsApp Web uygulamasını bu sene hayatımıza süren WhatsApp, bu uygulaması ile ön planda kalmayı başarıyor. WhatsApp Web uygulamasını kullanarak masaüstü bilgisayar, tablet, dizüstü bilgisayar üzerinden WhatsApp’ınızı, WhatsApp Web sayesinde bağlayabiliyorsunuz.

WhatsApp Web uygulamasını kullanmak için ise WhatsApp’ta yer alan kodu ekrana okutmanız yeterli oluyor. WhatsApp Web uygulaması oldukça popüler bir uygulama olmaya başladı ve şimdi de karşımıza karanlık mod ile geliyor. Birçok kullanıcı tarafından merak edilen karanlık mod desteği WhatsApp Web uygulamasında yerini almaya başladı.

Bu mod WhatsApp ekibi tarafından yapılmadı, bağımsız bir geliştirici tarafından kullanıcılara sunuldu. Durum bu şekilde olunca şahısların eline özel bilgilerin geçme ihtimali de var. Üçüncü sahıslar tarafından bu özellik kolay bir şekilde kullanılabilir. Üçüncü parti uygulama olduğundan dolayı riskinin olduğunu da belirtelim. Karanlık mod özelliğinin gelmesi kullanıcıları ne kadar sevindirse de ortaya çıkan riski duyunca vazgeçiriyor. Sizin WhatsApp Web’e karanlık mod gelmesi hakkında olan görüşleriniz nedir?

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz