WhatsApp Web uygulamasına güncelleme geldi ve yayınlanan son güncelleme ile beraber uygulama daha da iyileşti. WhatsApp bu güncelleme ardından şimdi de karanlık mod ve VOIP arama desteğini getirmeyi planlıyor. Bildiğiniz üzere WhatsApp Web uygulaması sayesinde cihazınızda olan WhatsApp’ınızı bilgisayarınıza ya da tabletinize aktararak, bu cihazlar üzerinden kullanabiliyorsunuz.

Bilgisayar başında zamanının birçoğunu geçirenlerin kullandığı bu uygulama, telefonunuzu elinize alıp uğraşmadan bilgisayar üzerinden çevreniz ile iletişim kurmanızı sağlıyor. Zaman zaman güncelleme alan WhatsApp Web, 2.2025.5 sürümüne yükseldi. Yapılan güncelleme WhatsApp Web uygulamasına görünür bir değişiklik getirmese de bazı önemli özelliklere ipuçları veriyor.

WhatsApp, Web uygulamasına karanlık modu kazandırmak için bazı çalışmalar sürdürüyor. Gelecek olan güncelleme sayesinde karanlık modun nasıl görüneceği merak ediliyor. WhatsApp Web’in daha önceki sürümünde olan karanlık modu daha çok yeşil renk tonundaydı. Son gelen açıklama bu durumu değiştirdi ve WhatsApp Web’in karanlık modu artık gri renk tonlarına sahip olacak. Özellikler geldikten sonra kullanıcılar Ayarlar menüsünün altında yer alan Tema bölümünden WhatsApp Web karanlık modunu kullanılabilecek.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz