WhatsApp, dört yeni özelliğini kullanıcılarına getirdi. Özelliklerin elbette bölge bölge yapıldığını ve dağıtımdan sonra bütün kullanıcıların yeni özellikleri kullanacağını belirtelim.

Tüm dünya genelinde 1.5 milyarı aşkın kullanıcısı olan ve anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp’ın çok uzun zamandır beklenilen özellikleri sonunda gelmeye başladı. Dört yeni özellik ile deneyim daha farklı oluyor. WhatsApp’ın kullanıma sunduğu yeni özelliklerden birisi ciddi bir işlevi olmamasına rağmen, diğer üç özelliğin ise ciddi önem taşıdığını belirtelim.

WhatsApp’ta sonunda parmak izi kilidi özelliği aktif oluyor!

WhatsApp geliştiricilerine özel gelen parmak izi kilidi artık tüm kullanıcılar tarafından kullanılacak. Bu sefer gizlilik ve güvenlik daha fazla ön plana çıkıyor.

WhatsApp ses kayıtlarının otomatik olarak oynatılacak olması!

Çoğu WhatsApp kullanıcısı sesli mesaj gönderiyor. Ancak sesli mesajları hep el yardımı ile oynatıyorduk. Şimdi bir ses kaydını dinlediniz. Otomatik olarak ikinci ses kaydı oynatılacak. Bu şekilde devam edecek.

WhatsApp etiketi özelliği!

Çoğu platformda olan etiket çalışması artık WhatsApp’a da geldi. İletilen mesajlarda yeni etiket bulunacak ve kişiler çok sık iletildiğini görebilecekler.

Güncellemeyi henüz almadıysanız eğer, mağazadan uygulama güncellemelerini kontrol ediniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz