Son zamanlarda tartışılmaya çok açık bir durum olsa da birçok kullanıcı ücretsiz mesajlaşma uygulaması whatsapp’ı kullanıyor. Sürekli olarak kendini geliştiren ve yenileyen whatsapp’a bu sefer bir başka özellik daha geliyor!

WhatsApp için "süreli mesajlar" özelliği kullanıma çıktı; işte detaylar -  LOG

WhatsApp’ın kaybolan mesajlar özelliğinin kapsamını genişletmeye çalıştığı keşfedildi. Bu yeni özellik henüz hazırlık aşamasında olsa da kısa sürede kullanıcı ile buluşacak gibi. Bu yeni özellik 24 saatte kaybolan mesajlar oluşturulmasını sağlıyor. WhatsApp’ın geliştirilmekte olan özelliği, mevcut durumda 1 hafta gibi bir zaman diliminde kaybolan mesajların kapsamını, 24 saate kadar indiriyor. Buna göre kullanıcılar, özelliğin kullanıma sunulması yapacakları bir ayar ile bir mesajın yalnızca 24 saatte yok olmasını sağlayabilecekler.

WhatsApp, Süreli Mesaj Özelliği Nasıl Kullanılır? [Video]

Bu özellik hem bireysel hem de grup sohbetleri için geçerli olacak ve bu sayede depolama alanı fazla mesajlarla işgal edilmeyecek. eliştiriciler, önümüzdeki dönemlerde sunacakları iOS, Android ve web sürüme gönderecekleri güncellemeler ile bu özelliği tüm kullanıcılar için kullanılabilir hale getirecekler.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz